Kura fotografii - łączenie zdjęć.

Krótki instruktaż łączenia kilku zdjęć, szczególnie przydatna wiedza przy fotografowaniu architektury.  Jak wykonać zdjęcie budynku który nie mieści się w kadrze aparatu.

Formacja Fotograficzna X

Byłem współzałożycielem Formacji Fotograficznej X, razem w Witoldem Płóciennikiem postanowiliśmy stworzyć coś nowego, coś czego nie robiliśmy na co dzień - w fotografii. W wyniku tych prac powstała wystawa fotograficzna w KMPiK w Zielonej Górze pt. "Fotografia Naddźwiękowa" a kilka miesięcy później w Wojewódzkim Domu Kultury w Zielonej Górze powiesiliśmy nową wystawę "Portret Jugosłowiański".

Fotografia wizerunkowa Zielona Góra

Oferta fotografii wizerunkowej kierowana jest głównie do właścicieli i dyrektorów przedsiębiorstw dbających o wizerunek firm które reprezentują, a także pracowników na eksponowanych stanowiskach, i do kandydatów w wyborach parlamentarnych i samorządowych, do aktorów, ludzi kultury, sztuki i nauki. Ważnymi obszarami fotografii wizerunkowej jest portret biznesowy promujący i podnoszący prestiż firmy, ale także portret rodzinny w przypadku kampanii wyborczej. Fotografia wizerunkowa to dosyć specyficzny i wąski obszar fotografii, w żaden sposób nie można porównywać fotografii wizerunkowej w biznesie i polityce do innego rodzaju fotografii. To tu jest miejsce dla fotografa który łączy fotografię portretową, fotografię reklamową i domieszkę psychologii.

Czytaj więcej...

Fotograf - fotografia ślubna Zielona Góra, Żary

Na najczęściej zadawane pytania odpowiadam na tej stronie aby ułatwić między nami komunikację. Tematyka tego działu dotyczy zdjęć ślubnych ponieważ tu rodzą się rozmaite pytania. Jako fotograf i autor wszystkich zdjęć jakie zamieszczam na tej i innych stronach jestem w stanie odpowiedzieć na każde Twoje pytanie odnośnie fotografii.

Usługi fotograficzne w mojej ofercie dzielą się na dwie główne grupy, usługi dla firm i usługi dla osób prywatnych.

Fotograficzne oferty dla firm to fotografia reklamowa i biznesowa fotografia wizerunkowa, tak niezbędna w każdej dobrze prosperującej firmie.
- Jeżeli chodzi o zdjęcia reklamowe to chociaż Zielona Góra i Żary są dla mnie szczególnie bliskie to moja oferta skierowana jest do klientów na terenie całego kraju, szczególnie cenię sobie takie tematy w zleceniach fotograficznych jak fotografia szkła i porcelany, produkty z metalu, fotografia kulinarna, zdjęcia z modelami i modelkami, fotografia produktowa.

Fotograficzne oferty dla klientów indywidualnych to portret rodzinny, fotografia okolicznościowa, fotografia wizerunkowa.
- Każde zlecenie fotograficzne traktuję z właściwą dbałością. Zdjęcia oceniam przez pryzmat artystycznego i praktycznego wykorzystania powstałego obrazu. Z uwagi na moją profesję fotografa pracującego w reklamie masz wyjątkową okazję otrzymać szczególnie dobrze dopracowane zdjęcia. Zapraszam do kontaktu szczególnie mieszkańców Żar, Zielonej Góry, Lubska, Żagania, Nowej Soli i okolicznych miejscowości. Zapraszam!

Fotograf Zielona Góra, Żary

Przed właściwym zleceniem zamów sesję próbną.

Zamów bezpłatną sesję fotograficzną. Czy to możliwe u profesjonalnego fotografa? Dla niektórych może to się wydawać dziwne czy może zaskakujące jak fotograf proponuje darmowe zdjęcia, ale przestaje to być takie dziwne kiedy staniemy po stronie fotografa. Fotograf woli fotografować (na przykład podczas ślubu i wesela) ludzi którzy już trochę wiedzą jak się zachować gdy fotograf przymierza się do wykonania zdjęć, a tego dowiecie się podczas tej sesji fotograficznej. A przy okazji wykonane zdjęcia dostaniecie niejako gratis. Sprawdź fotografa zanim zamówisz termin na swój ślub i zamów pierwszą sesję fotograficzną bezpłatnie - sesja fotograficzna narzeczeńska. Zdjęcia zostaną Wasze nawet gdy nie zdecydujecie się na podpisanie umowy na przyszłe zdjęcia ślubne.

Zamów profesjonalne zdjęcia

Gdy mam czas, dodaję do działu "Pobierz" nowe zdjęcia, przydatne zdjęcia wysokiej jakości które można wykorzystać w dowolnych celach komercyjnych i prywatnych. Jeżeli poszukujesz jakiś zdjęć a nie ma takich na mojej stronie - skontaktuj się ze mną. Można zamówić wykonanie zdjęć dokładnie takich jakich szukasz.

Preferowany sposób kontaktu: Telefoniczny, następnie w zależności od zlecenia osobisty.