Usługi fotograficzne w mojej ofercie dzielą się na dwie główne grupy, usługi dla firm i usługi dla osób prywatnych.

Fotograficzne oferty dla firm to fotografia reklamowa i biznesowa fotografia wizerunkowa, tak niezbędna w każdej dobrze prosperującej firmie.
- Jeżeli chodzi o zdjęcia reklamowe to chociaż Zielona Góra i Żary są dla mnie szczególnie bliskie to moja oferta skierowana jest do klientów na terenie całego kraju, szczególnie cenię sobie takie tematy w zleceniach fotograficznych jak fotografia szkła i porcelany, produkty z metalu, fotografia kulinarna, zdjęcia z modelami i modelkami, fotografia produktowa.

Fotograficzne oferty dla klientów indywidualnych to portret rodzinny, fotografia okolicznościowa, fotografia wizerunkowa.
- Każde zlecenie fotograficzne traktuję z właściwą dbałością. Zdjęcia oceniam przez pryzmat artystycznego i praktycznego wykorzystania powstałego obrazu. Z uwagi na moją profesję fotografa pracującego w reklamie masz wyjątkową okazję otrzymać szczególnie dobrze dopracowane zdjęcia. Zapraszam do kontaktu szczególnie mieszkańców Żar, Zielonej Góry, Lubska, Żagania, Nowej Soli i okolicznych miejscowości. Zapraszam!

Zamów profesjonalne zdjęcia

Gdy mam czas, dodaję do działu "Pobierz" nowe zdjęcia, przydatne zdjęcia wysokiej jakości które można wykorzystać w dowolnych celach komercyjnych i prywatnych. Jeżeli poszukujesz jakiś zdjęć a nie ma takich na mojej stronie - skontaktuj się ze mną. Można zamówić wykonanie zdjęć dokładnie takich jakich szukasz.

Preferowany sposób kontaktu: Telefoniczny, następnie w zależności od zlecenia osobisty.