Fotograf Zielona Góra, Żary

Przed właściwym zleceniem zamów sesję próbną.

Zamów bezpłatną sesję fotograficzną. Czy to możliwe u profesjonalnego fotografa? Dla niektórych może to się wydawać dziwne czy może zaskakujące jak fotograf proponuje darmowe zdjęcia, ale przestaje to być takie dziwne kiedy staniemy po stronie fotografa. Fotograf woli fotografować (na przykład podczas ślubu i wesela) ludzi którzy już trochę wiedzą jak się zachować gdy fotograf przymierza się do wykonania zdjęć, a tego dowiecie się podczas tej sesji fotograficznej. A przy okazji wykonane zdjęcia dostaniecie niejako gratis. Sprawdź fotografa zanim zamówisz termin na swój ślub i zamów pierwszą sesję fotograficzną bezpłatnie - sesja fotograficzna narzeczeńska. Zdjęcia zostaną Wasze nawet gdy nie zdecydujecie się na podpisanie umowy na przyszłe zdjęcia ślubne.

Ta oferta ma oczywiście drugą stronę medalu, fotograf po tej narzeczeńskiej sesji fotograficznej także może zrezygnować z zdjęć na Waszym ślubie. Taka sesja fotograficzna jest testem dobrej współpracy dla obu stron podczas fotografowania. Jeżeli obie strony są zadowolone z wykonanej sesji fotograficznej, podejmują decyzję co do zdjęć ślubnych. Bezpłatna sesja fotograficzna jest niezobowiązująca dla obu stron, a młoda para otrzymuje najlepsze zdjęcia gratis bez względu na wynik sesji.

Ten zwyczaj dotyczy wszystkich ofert, na przykład zdjęcia katalogowe (fotografia reklamowa) dla nowego klienta - pierwsze trzy zdjęcia są darmowe. Zdjęcia testowe wykonuję zwłaszcza w przypadku trudniejszych tematów takich jak metal, szkło, potrawy, itp.

Zamów profesjonalne zdjęcia

Gdy mam czas, dodaję do działu "Pobierz" nowe zdjęcia, przydatne zdjęcia wysokiej jakości które można wykorzystać w dowolnych celach komercyjnych i prywatnych. Jeżeli poszukujesz jakiś zdjęć a nie ma takich na mojej stronie - skontaktuj się ze mną. Można zamówić wykonanie zdjęć dokładnie takich jakich szukasz.

Preferowany sposób kontaktu: Telefoniczny, następnie w zależności od zlecenia osobisty.